Gyakran Ismételt Kérdések:
Amennyiben felmerült valamilyen kérdése, itt valószínüleg megtalálja rá a választ.
Általános kérdések a purhab szigetelésről:
A purhab egy poliuretán alapú szigetelőanyag, amelyet folyékony formában fújnak fel a kívánt felületre, ahol gyorsan megszilárdul és kitölti a réseket, így létrehozva egy folytonos, varratmentes szigetelőréteget. Kiváló hő- és hangszigetelő tulajdonságokkal rendelkezik, valamint vízálló is lehet, attól függően, hogy zárt vagy nyitott cellás változatát alkalmazzák.
A purhab szigetelés azért jobb megoldás, mert teljesen varratmentes szigetelést hoz létre, aminek köszönhetően a levegő nem áramlik és nem lesz hőhíd, így jobb szigetelést képezve, mint bármelyik más szigetelés.
A hagyományos szigetelési megoldásoknál az összeillesztéseknél számottevő hő veszik el, amit teljes mértékben orvosol a purhabszigetelés.
A purhabszigetelésről elmondható, hogy 3-5,5 éven belül megtérül a beruházásunk ára. Ez természetesen attól függ, hogy mennyi volt a korábbi hőveszteség.
A zártcellás purhabszigetelés oldalán írunk arról, hogy az amerikai Texasi A&M egyetem 55.000 m2-en ruházott be egy lapostetőszigetelésre, ami 5 év és 2 hónap alatt megtérült. 1,694,000 dolláros beruházás volt (630 millió Ft). Az eredmény pedig évente 327,500 dollár energia-megtakarítás lett. (Évi 120 millió Ft). Sajnos ez nem magyar példa, de bemutatja a purhab megtérülésének az eredményét.
A zártcellás purhab teljes mértékben járható, így ha ezzel szigetelünk egy födémet vagy lapostetőt, utána is gond nélkül közlekedhetünk rajta. Azonban fontos megjegyezni, hogy bár a felület eloszló terhelést jól viseli, a kis felületen érkező nagy nyomásra érzékeny.
Ez azt jelenti, hogy ha például egy vékony lábú széket helyezünk rá, majd erre nagyobb súly kerül, akkor az kilyukaszthatja. Illetve abban az esetben, ha leejtünk egy nagyobb kalapácsot vagy egyéb nehéz tárgyat, az is károsíthatja, amire garanciát sajnos nem tudunk vállalni.
Ezután biztosan felmerül a kérdés, hogy a lapostetőket a jég károsítja-e? A kis súlya végett a jég nem okoz kárt a purhab számára, de igény esetén be tudjuk vonni egy speciális kopásgátló réteggel, amit poliureának hívnak.
Nagy különbségek vannak a szigetelési érték, a minőség, illetve az árak között is. A gépi szigetelést több millió forintos gépekkel visszük fel, így a minőség minden esetben jobb lesz a gépi megoldás javára, mivel az anyagot a helyszínen keverjük össze a szórópisztollyal és nagynyomású levegővel, ami a dobozos változatoknál nem így történik.
A szigetelési képesség terén is akár 2x jobb szigetelési értéket kapunk. Ezen felül az élettartam és szigetelési képesség megtartása is többszöröse lehet a gépi szórt purhabnak az olcsóbb dobozos változattól.
Összehasonlítva, ha hasonló értékeket szeretnénk elérni, akkor minden esetben drágább megoldás lesz a dobozos purhab.
Természetesen, amennyiben a falban vagy a padláson csövek vagy kábelek futnak, arra ráfújható. Azonban az elektromos kábeleket mindenképpen ajánlott védőburokban vezetni, ha esetlegesen javítani kellene a vezetéket a jövőben, akkor ne kelljen kivágni a purhabszigetelést. A védőburokban egyszerűen újra lehet kötni, mivel a hab nem fog tapadni a kábelekhez.
A tűzvédelmi osztályozás Euroclass alapon történik. Az általunk is használt purhab B kategóriába sorolható.
A purhab esetén már a gyártáskor kiemelt figyelmet fordítanak a tűzállóságára, így égést gátló adalékanyagokkal látják el.
A poliuretán annyira biztonságos, hogy égéskor meggyullad, de rövidesen ki is alszik. Emiatt gyakran használják vékony rétegben felületkezelésre is, ami így tűzállóvá teszi a felületet.
A sűrübb zárt cellás purhabra lehet betonozni, ami kiváló víz és hőszigetelést biztosít hosszútávon. Ezt a változatot alkalmazzuk a lapostetőkön.
Azonban fontos megjegyezni, hogy ez a változat drágább, mint a beltérre fújandó zártcellás hab, mivel ennek a sűrűsége 55-65 kg/m³, így több anyag használódik el, mint a beltéri 35 kg/m³ sűrűségű purhab esetén.
Igen, a zártcellás purhabnak kiváló a vízszigetelő képessége. Ennek a tulajdonságának köszönhetően alkalmazzuk lapostetőkre, csarnokokra, lemeztetőkre a beázás megszüntetésére. Ahol a napfény éri, ott speciális UV-védő festékkel látjuk el vagy poliurea bevonattal.
A kemény szerkezete végett nem költöznek bele a rágcsálók. Ez kifejezetten igaz a zárt cellás purhabra, amit állattartó telepek szigetelésére alkalmazunk, mivel ez a keményebb változat és ebbe méginkább nem költöznek bele a rágcsálók.
A zártcellás purhab merevebb, lépésálló, vízálló, hosszabb szigetelési élettartammal bír és jobb szigetelési képességekkel rendelkezik. Ennek a lambda értéke 0,02-0,023 W/m^2K. A nyitott cellás purhab puhább, páraáteresztő és nem lépésálló szigetelési forma. Ennek a lambda értéke 0,036 W/m^2K.
Plusz megjegyzés a szigetelési értékről: Minél kisebb egy anyag lambda értéke, annál jobban szigetel.
A purhabszigetelés rendkívül jó tapadási képességekkel rendelkezik, így mindenféle felületre fújható. A követelmény az, hogy ne legyen poros, vizes és olajos felület, mert nem fog megfelelően tapadni a purhab. A kifújást és a megszilárdulást követően ezek már nem okoznak problémát neki.
Amire számítani kell, hogy a purhabszigetelésnek sosem lesz teljesen sík felülete, mivel a hab dagadását nehéz befolyásolni. A födémeken és más helyeken, ahol magunk alá történik a szigetelés fújása, mindig egyenletesebb szigetelés alakul ki, mint a ferde síkokra fújás, illetve a magunk fölé történő szigetelés esetén.
A zárt cellás purhabnál 1 cm eltérések tapasztalhatóak, így egy kért 8 cm vastagság esetén minimum 7 és maximum 9 cm között fog alakulni a szigetelés vastagsága. A nyitott cellás purhab esetén ez 20 cm szigetelés esetén lehet 18 és 22 cm között a nagyobb dagadás eredményeképpen, de mindig törekedünk a legsimább felület elérésére.
A gépi purhabszigetelés kis mértékben sem környezetszennyező, mivel újrahasznosítható. A hagyományos szigetelések élettartamának többszörösét bírja, így még kevésbé károsítjuk a természetet, mert nem szükséges folyamatosan új szigeteléseket tenni.
Sajnos a purhab legnagyobb ellensége az UV sugarak, így magában nem alkalmazható külső felületeken. Amikor külső felületeken alkalmazzuk a purhabszigetelést, mint a lapostetőszigetelés, akkor speciális UV-védő festékkel látjuk el a purhabot, hogy védjük a napsugarak ellen.
Az olyan helyekre, mint a deszkázat alatti rész, ahogy az érdeklődő ügyfeleink megfogalmazzák: “felbontunk 2-3 deszkát és oldalról befújhatják”, sajnos a purhab nem alkalmazható, mivel a purhabszóró pisztoly szórási távolsága 50 cm, illetve a résben a purhab nem egységesen terülne el, ami hőhidat eredményezne.
Így például a padlás szobáknál a gipszkarton mögé 1 lap levételével sem tudjuk befúni. A purhabnál minden esetben fontos, hogy lássuk a felületet, mert csak így lehet kivitelezni a megfelelő rétegfelvitelt és az egyenletes szigetelést.
Kiemelkedik élettartamában a többi szigeteléshez képest, így hosszú távon a purhab a lehető legjobb befektetés. Miközben a hagyományos szigetelések az első 15 évben elveszítik a szigetelési képességük akár 60%-át (inkább a szálas anyagokra vonatkozik), ezzel szemben a purhab akár 50 évig megőrzi a kifújáskori szigetelési képességét, ami egyedülálló. Ezen felül az élettartama az épület teljes idejére szól, amennyiben nem károsodik a szigetelés.
A fújás során apró részecskék kerülnek a levegőbe, amelyek belégzése nem ajánlott, mivel károsíthatják a légutakat. Ez olyan mondhatni mint egy párafelhő.
Ezenkívül a két komponens reakciója során keletkező gáz hosszú távú, koncentrált belégzése szintén káros lehet. A megkötődés után azonban már nem történik kipárolgás, és a levegőben sem maradnak részecskék, így a purhabszigetelés nem káros az egészségre. 24 órát követően már minden gáz kipárolog.
Családiházaknál felmerülő kérdések:
Amit meg lehet mozdítani, azt fontos lepakolni a padlásról. Ez a könnyebb és gyorsabb munkavégzést segíti elő.
A purhab fújása közben minimális permet keletkezik, így ha nem szeretnénk, hogy a padláson lévő dolgok purhabosak legyenek, akkor mindenképpen szükséges le pakolni vagy amennyiben nehéz az ott levő tárgyak mozgatása, akkor azokat érdemes letakarni.
Illetve, ahogyan az előbb említettük, ha minden le van pakolva, akkor hamarabb tudjuk befejezni a szigetelést, mert nem kell kerülgetni semmit és még nem kell ezen felül pakolásznunk.
Természetesen alkalmas, és semmilyen fajta párazáró fóliát nem szükséges alá tenni. Előkészület szempontjából egy alapos átseprést igényel, mert a poros felületre nem tapad megfelelően a purhab.
Természetesen, egyszerűen vágókés (sniccer) segítségével kivágható a megfelelő nagyság. Amennyiben esetleg nagyobb helyet vágnánk ki a habból, mint amennyire szükség lenne, azt utólag dobozos purhabbal lehet pótolni, de arra figyelni kell, ha szeretnénk tartani a korábbi szigetelési tulajdonságot, akkor nagyobb vastagságban kell alkalmazni a dobozos purhabot.
A purhab kiváló tapadási képességének köszönhetően nem fog leválni a felületről a meleg következtében sem. Lemezfelületeken csak a zártcellás ajánlott, ami kiemelkedő hő elleni védelemmel, illetve vízszigetelési tulajdonságokkal bír.
Természetesen, amennyiben a falban vagy a padláson csövek vagy kábelek futnak, arra ráfújható. Azonban az elektromos kábeleket mindenképpen ajánlott védőburokban vezetni, ha esetlegesen javítani kellene a vezetéket a jövőben, akkor ne kelljen kivágni a purhabszigetelést. A védőburokban egyszerűen újra lehet kötni, mivel a hab nem tapad a kábelhez.
Mivel a meleg levegő felfelé száll, így itt távozik a hőnek a 60-70%-a. Tehát egy kiváló hőszigetelés jobb beruházás, mint egy külső szigetelés. Cserébe még olcsóbb megoldás is és több költséget takarítunk meg vele.
Ez rendkívül változó, mivel minden helyzetre más vastagság és más purhab az ajánlott. Általánosságban elmondható, hogy egy családi ház esetén a nyitott cellás purhab 4500Ft + Áfa/m2-től 10.000Ft/m2 + Áfa-ig terjed a szigetelés ára a vastagság és a felület nagysága tekintetében.
A zártcellás purhabszigetelés esetén pedig 7500-13.000Ft + Áfa/m2-ig. Vannak azonban kivételes esetek, amikor mindkét hab esetén több vagy kevesebb az ár.
Minden esetben fontos az árkalkulációhoz az előzetes felmérés, vagy ha a projekt távol van, akkor videók és képek a szigetelendő részről.
A minden problémára és helyre más vastagság az ajánlott. Ezért fontos a telefonos konzultáció, hogy a lehető legjobb megoldást tudjuk ajánlani.
Családi házakra az általunk ajánlott vastagság a zártcellás purhabból a 7-10 cm-ig terjedő vastagság. A nyitott cellás habból pedig 10-25 cm-ig terjedő vastagság. Néhány esetben térünk el ezektől.
Az olyan helyekre, mint a deszkázat alatti rész, ahogy az érdeklődő ügyfeleink megfogalmazzák: “felbontunk 2-3 deszkát és oldalról befújhatják”, sajnos a purhab nem alkalmazható, mivel a purhabszóró pisztoly szórási távolsága 50 cm, illetve a résben a purhab nem egységesen terülne el, ami hőhidat eredményezne.
Így például a padlás szobáknál a gipszkarton mögé 1 lap levételével sem tudjuk befúni. A purhabnál minden esetben fontos, hogy lássuk a felületet, mert csak így lehet kivitelezni a megfelelő rétegfelvitelt és az egyenletes szigetelést.
Igen, a purhab közvetlenül felvihető a régi saras födémekre a sár leszedése nélkül. Azonban előtte fontos elvégezni egy átseprést, hogy az általános szürke por lekerüljön róla. Ez alatt nem az értendő, hogy a sarat ki szükséges seperni a helyéről.
Igen, alkalmazható, de ilyen esetben csak a zártcellás purhabot ajánljuk, mivel az biztosítja a párazáró fólia tulajdonságát és azért, mert a zártcellás hab nem veszi fel a vizet magába.
Amennyiben nincs fólia, a nyitott cellás azért nem ajánlott, mert a nedvességet és az esetlegesen beszivárgó vizet felszívja magába, majd idővel leválik a felületről.
Tehát szakmailag nem ajánlott nyitott cellás az ilyen helyzetekre. Így sajnálatos módon az ilyen igényeket nem tudjuk kiszolgálni, mivel nagyobb kárt okoznának, mint hasznot.
Természetesen alkalmazható. Az 1. megoldás az, hogy vissza szükséges szedni a teljes tető burkolatot és az alatta lévő részt szigeteljük le végig, ez alatt a fóliát értjük. (Ezzel a megoldással minden esetben meg lehet oldani.)
A 2. megoldás pedig csak abban az esetben alkalmas, amikor nem a teljes tetőtér lett beépítve, ilyen esetben a tetőtérből le tudjuk szigetelni a látszódó részeket, de néhány helyen sajnos itt a falazatot meg szükséges bontani a tökéletes szigetelés érdekében. (Ez egy bonyolultabb megoldás.)
Illetve a 3. megoldás a belülről történő szigetelés. Ilyen esetben bekeretezéssel, illetve elfedéssel lehet kivitelezni a szigetelést. Tehát a meglévő falazatot bepárnafázzuk 6-10 cm vastag párnafákkal a külső fali részeken és a födémen, majd ide a résekbe felvisszük a habot 5-9 cm vastagon és nem számottevő mértékben csökken a beltér, majd ezt el lehet fedni akár gipszkartonnal.
Ami fontos megjegyzés, hogy mi az esetleges visszabontási feladatokat nem vállaljuk.
40 m² felület alatti munkát nem vállalunk, ha az Miskolctól 50 km távolságra vagy annál messzebb helyezkedik el. Ez a 40 m² nem az alapterületre, hanem a szigetelési felület nagyságára értendő.
Például egy 6×6 m-es lemezgarázst elvállalunk, amennyiben a teljes felületet le szükséges szigetelni.
Felmerülő kérdések csarnokok, lapostetők és egyéb létesítmények esetén:
Ez nagyban függ attól, hogy mire szánjuk a szigetelést. Ezért fontos a telefonos konzultáció, hogy a lehető legjobb megoldást tudjuk ajánlani.
A lapostetőkre a zártcellás purhabból 3-10 cm-ig terjedő vastagságot alkalmazunk, annak a függvényében, hogy vízszigetelést szeretnénk elérni vagy víz és hőszigetelést.
Mivel a purhab szigetelés apró permetet képez, így mindenképpen fontos letakarni mindent amit ott tárolunk, ha nincs lehetőség addig áttenni más épületbe. Az apró cseppek fennmaradhatnak a felületen.
A zártcellás purhab kiváló zajcsillapító tulajdonsággal is rendelkezik, amely segít csökkenteni a külső zajok behatolását, illetve a belső zajok kifelé való terjedését a csarnokokból és az egyéb ipari épületekből.
A felületnek tisztának, száraznak, zsírmentesnek és egyéb szennyeződés mentesnek kell lennie. Amennyiben ezek a feltételek fennállnak, azonnal tudjuk végezni a szigetelést. Ezek az egyéb szigetelendő részekre is vonatkoznak.
A zártcellás purhabszigetelés mosható, beleértve a vegyszerek használatát is. A zártcellás szerkezete miatt a purhab nem szívja magába a vizet vagy a vegyszereket, így könnyen tisztítható és ellenáll a legtöbb tisztítószernek.
Azonban az erős tisztítószerek alkalmazása nem ajánlott. Ez teszi ideálissá olyan helyeken való alkalmazásra, ahol a tisztaság és higiénia fontos, például az élelmiszeriparban.
Ez rendkívül változó, mivel minden helyzetre más vastagság és más purhab az ajánlott. Általánosságban elmondható, hogy 4500 Ft/m2-től 11.000 Ft/m2+Áfa-ig terjed az ársáv, amibe egy purhab szigetelés szokott esni. Hűtőházaknál a vastagabb ajánlott vastagság miatt ez az ár magasabb lehet, míg nagyobb csarnokok esetén, ahol csak 3 cm vastagság szükséges, az ár alacsonyabb is lehet.
Minden esetben fontos az árkalkulációhoz az előzetes felmérés, vagy ha a projekt távol van, akkor videók és képek a szigetelendő részről.
Ez attól függ, hogy mire lesz használatos a csarnok. Egy általános ipari csarnok esetén, ahol a vizesedés megszüntetése, egy jó hőszigetelés és hangtompítás a fontos, ott elegendő a 3-5 cm-ig terjedő vastagság.
Amennyiben fontos a folyamatos hőmérséklet megtartása, de még mindig nem fagyasztóházról vagy hűtőházról van szó, ott a 5-10 cm-ig terjedő kategória az ajánlott.
Fagyasztóházaknál pedig a 12-15 cm vastag purhab az ajánlott szigetelés.
A csarnokokra a zárt cellás purhab az ajánlatos.
A purhab kiváló tapadási és alkalmazkodó képességének köszönhetően nem fog leválni a felületről a meleg következtében sem. Lemezfelületeken csak a zártcellás ajánlott, ami kiemelkedő hő elleni védelemmel, illetve vízszigetelési tulajdonságokkal bír.
Ez okból a csarnokok, lemeztetők és a lemez garázsok szigetelésére kizárólag csak a zártcellás purhabot szabad alkalmazni szakmailag.
A zártcellás purhab kemény és tömör szerkezete miatt egy plusz merevítést biztosít a csarnokok és a lemezépületek számára, mivel egy teljesen egybefüggő, varratmentes szigetelést ad végeredményként.
További felmerülő kérdések:
A hőhíd olyan hely az épületen, ahol a hideg könnyebben bejut, vagy a meleg könnyebben távozik, mint a környező területeken. Ez azt jelenti, hogy ezeken a pontokon a fal hidegebb lehet belülről nézve, ami páralecsapódáshoz és penészhez vezethet. Ilyen helyek lehetnek például az ablakok, ajtók körüli részek és a felső sarkok a külső fal mentén ahol a födém felől és a külső falon is érződik a hideg.
Az U- vagy K-érték a hőátbocsátási tényező, amely megmutatja, hogy egy építőanyag vagy szerkezet mennyi hőt enged át magán egy adott idő alatt és területen. Ez az érték azt jelzi, hogy milyen mértékben képes egy anyag vagy szerkezet ellenállni a hőáramlásnak.
Minél alacsonyabb az U- vagy K-érték, annál jobb a hőszigetelő képessége a vizsgált anyagnak vagy szerkezetnek, tehát annál kevesebb hő távozik keresztül rajta, ami javítja az épület energiahatékonyságát.
Az U-érték mértékegysége watt per négyzetméter-kelvin (W/m²K), ami azt mutatja meg, hogy egy négyzetméternyi felületen mennyi hőáramlás megy át, ha a két oldal között egy kelvin (K) a hőmérséklet-különbség.
Manapság, az építkezéseknél, előírnak egy szabványos U értéket az épületekhez, ami nélkül nem adhatják ki a lakhatást. Ez az érték az U-érték, ami a jelenlegi követelmények szerint 0,17 [W/(m2K)]. Ez alatt az érték alatt kell lennie a szigetelő anyagnak a számolások végén.
Amennyiben az 0,17-es U értéket szeretnénk elérni, a zártcellás purhab esetében 12-13 cm vastagságot kell alkalmaznunk, míg a nyitott cellás purhabnál 22 cm vastagság szükséges. Ezek a vastagságok garantálják a lakhatási előírásoknak való megfelelést.
Valójában a purhab szigetelés ennél többet nyújt a varrat nélküli kialakítás és a légáramlás hiánya révén. A számításoknál sajnos nem veszik figyelembe ezeket a tényezőket, mivel az értékeket egy adott ponton mérik, nem pedig az egész felületen, ahol az egyéb szigetelési megoldásoknál rések és hézagok maradnak a táblák mellett és között.
A purhab szigetelés egyedülállóan képes varrat nélküli szigetelést létrehozni, ami jelentősen növeli a szigetelési hatékonyságot. Ezáltal 10 cm nyitott cellás purhab a gyakorlatban hiába rendelkezik 0,036 lambda értékkel és mellette egy jobb fajta kőzetgyapot ugyanúgy 0,036 lambda értékkel, az előny minden esetben a purhab javára fog kerülni a szigetelési képesség tekintetében. Ennek köszönhetően a nyitott cellás purhab 10 cm-ben körülbelül annyit szigetel, mint 15 cm kőzetgyapot.
Az ügyfeleinktől kérni szoktuk, hogy két héttel előtte, de ha 1-2 hónappal előtte megállapodunk egy időpontban, az csak számunkra segítség.
Általában 1-2 héten belül el tudjuk végezni a kivitelezést, kivéve a sűrűbb időszakokat, mint a nyár.
A helyszíni felmérésért díjat számolunk fel a távolság függvényében. Ezt nem azért tesszük, mert nyerészkedni szeretnénk. A felmérés számunkra is időbe, pénzbe és energiába telik.
Azonban ezt az összeget mi jóváírjuk a munka végső árából, amennyiben minket választ a kivitelezésre.
Az R-érték az anyagok hőellenállását jelzi, vagyis azt, hogy mennyire hatékonyan gátolják a hőáramlást. Minél magasabb ez az érték, annál jobb a hőszigetelési teljesítménye az adott anyagnak.
Az R-érték mértékegysége négyzetméter-kelvin wattal osztva (m²K/W), ami azt mutatja meg, hogy az adott anyag vagy szerkezet milyen mértékben képes csökkenteni a hőáramlást egy adott hőmérséklet-különbség mellett.
A zártcellás purhab esetén ez az R érték a 7-hez közelít, még kőzetgyapot szigetelés esetén 3. Tehát jóval jobb a purhabszigetelés hőtartási képessége. A kőzetgyapot hátránya az, hogy mivel szálas és nem tömör anyagról beszélünk, így folyamatosan szivárog keresztül a hő, ami a purhab esetén nem áll fent ekkora mértékben.
40 m² felület alatti munkát nem vállalunk, ha az Miskolctól 50 km távolságra vagy annál messzebb helyezkedik el. Ez a 40 m² nem az alapterületre, hanem a szigetelési felület nagyságára értendő.
Például egy 6×6 m-es lemezgarázst elvállalunk, amennyiben a teljes felületet le szükséges szigetelni.
A legtöbb esetben elegendő egy telefonos konzultáció, mert pár kérdésre válaszolást követően már hozzávetőlegesen pontosan meg tudjuk határozni a négyzetméter árat. Néhány esetben képet vagy videókat kérünk a munka helyszínéről.
A bonyolultabb helyzetekben, illetve a nagyobb munkák esetén javasolni szoktuk a helyszíni felmérést, ahol pontos árat tudunk adni a munkára, ami nem fog változni.
A lambda érték (λ) az anyagok hővezetési tényezőjét jelöli, amely megmutatja, hogy az adott anyag mennyire képes átvezetni a hőt. Minél alacsonyabb egy anyag lambda értéke, annál jobb a hőszigetelő képessége. A lambda érték mértékegysége watt per méter-kelvin (W/(m·K)), ami azt jelzi, hogy az anyagon keresztül mennyi hőáramlás történik egy méter vastagságon és egy kelvin (°C) hőmérséklet-különbség mellett
Olyan kérdése akadt, amit nem talál? Vagy jelentkezne a purhabszigetelésre?
Jelentkezzen kötöttségmentes konzultációnkra, hogy megválaszolhassuk minden felmerülő kérdését.
Mi fog történni a jelentkezés után?
24 órán belül felvesszük önnel a kapcsolatot a +36 20 390 4314 telefonszámon keresztül. Amennyiben ez a hétvégére esik, akkor az azt követő hétfőn.
Az adatai biztonságban vannak!
Nagy figyelmet fordítunk arra, hogy megadott adatok a lehető legnagyob biztonságban legyenek.